O mój Boże, mój Ojcze, nieskończona Miłości mej duszy, Miłosierdzie me nieskończone, nieprzebrane, niepojęte! Któż zdoła kiedy pojąć nieskończoną Miłość i nieskończone Miłosierdzie Twej miłosnej i najmiłosierniejszej pomysłowości względem nas? 

św. Wincenty Pallotti

22 czerwca-ostatni dzień nowenny przez I profesją s. Katarzyny

Nowenna przed pierwszą profesją - 22.06.2021 r.

Pieśń do Ducha Świętego np. Niechaj zstąpi Duch Twój

  Pieśń Chlebie Najcichszy

 

EUCHARYSTIA – DAR NAJWIĘKSZY MIŁOŚCI NIESKOŃCZONEJ

 

Ze świadectwa Cataliny Rivas o Adoracji Najświętszego Sakramentu:

Prawie o świcie Jezus pozwolił mi stać się duchowo obecną w pewnym kościele mojego miasta… wtedy usłyszałam:

 Kiedy kontemplujecie Mnie w Eucharystii, wasze oczy dosięgają Mnie, wystarczy jedno spojrzenie pełne miłości i wiary, a natychmiast wchodzicie w komunię ze Mną. A gdy karmicie się moim Ciałem i moją Krwią, żyjecie życiem Bożym, przeżywacie zadatek życia Nieba!... Jakże wielki jest stopień doskonałości tego, kto wyrzeka się wszystkiego, co zostało stworzone, aby mieć Mnie, który jestem Niestworzony! Obiektem mojej radości jest ten, kto jest gotów utracić wszystko, aby pozyskać Boga…

Musisz mówić moim umiłowanym, aby przychodzili do Tego, kto ich prawdziwie miłuje, aby przychodzili posilać się nie tylko moim Ciałem i Krwią, ale także moją Obecnością, ponieważ głód, jaki odczuwają, jest moim darem i jest głodem Mnie samego, chociaż ukrytym i zamaskowanym przez wiele nieuporządkowanych pożądań. Czekam tutaj na was, abyście razem z Matką, którą wam dałem i ze wszystkimi braćmi w Niebie składali wyrazy czci umiłowanej Trójcy, którą Ja sam przynoszę temu, kto Mnie nie unika, a raczej Mnie szuka i bardzo łatwo może Mnie znaleźć, ukrytego i żywego, płaczącego i szczęśliwego, gdy widzę was blisko Mnie. Chcę posyłać wam liczne promienie światła i ognia, przytulić was do siebie i przekazywać wam dar mojej Świętości. To w tabernakulum i w świętej monstrancji czekam na was, aby uczynić was uczestnikami Chwały mojego Ojca, abyście otrzymali płomienie Ducha Świętego, aby pełnym miłości głosem mówić wam o Niebie, które was oczekuje, o Miłości, która na was czeka, o Szczęśliwości, którą wam przyrzekam i którą wam daję.”

Panie Jezu dziękuję Ci za Twoją Miłość Nieskończoną i dar Twojej obecności w Najświętszym Sakramencie. Pomnażaj we mnie miłość ku Tobie i pomóż mi rozpalać ją wszędzie, gdzie mnie poślesz.

 

  Modlitwa Sł. Bożej Pauliny Marii Jaricot:

„U stóp Twojego świętego tabernakulum moje oschłe serce, doświadczone wieloma trudnościami, zawsze znajdowało siły konieczne do wytrwania w przeciwnościach. Tutaj moje walki zamieniały się w zwycięstwa, moja słabość w odwagę, moja letniość w żarliwość, moja niepewność w zrozumienie, mój smutek w radość, przeszkody w sukces, moja niechęć do bliźnich w gorącą miłość. Wszystkiego, co potrafię, nauczyłam się u Twoich stóp, Panie. Przyjmij więc hołd z wszystkiego, czym jestem, z wszystkiego, co mam, z wszystkiego, co będę mogła kiedykolwiek pomyśleć, powiedzieć i zrobić dobrego,”

*   Maryjo, Niewiasto Eucharystii Ty jesteś niedoścignionym wzorem kontemplacji Chrystusa ucz mnie kontemplować i uwielbiać Twego Syna.

*   Niech miłość i pragnienie Adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie rozleje się na cały świat. Niech Bóg będzie uwielbiany przez każde ludzkie serce.

  5. Tajemnica ŚwiatłaUstanowienie Eucharystii

Maryjo Niewiasto Eucharystii módl się za nami, św. Wincenty Pallotti módl się za nami, wszyscy święci módlcie się za nami.


Ładowanie…

Informacje dotyczące pallotynek

Jeśli chcesz
KONTAKT
Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego
(Siostry Pallotynki)
Prowincja Polska Najświętszej Maryi Panny Królowej
Adres kontaktowy:
ul. Płońska 20
03-683  Warszawa
tel.  +48 22 679 63 43
fax +48 22 679 12 54
e-mail: pallsekret@wp.pl
Nr konta:    70 1240 6074 1111 0000 4991 1983
Zarząd Prowincjalny:
Przełożona Prowincjalna -  S.M. Iwona Nadziejko SAC
Wikaria Prowincjalna - S.M. Magdalena Szymczak SAC
Radne Prowincjalne:
S.M. S. Nikodema Czarnul SAC
S.M. Blanka Slawińska SAC
S.M. Jolanta Groszczyk SAC
Sekretarka Prowincjalna - S.M. Magdalena Szymczak SAC
e-mail: pallsekret@wp.pl
Ekonomka Prowincjalna - S.M. Lucyna Wójtowicz SAC
e-mail: ekonomka.sac@gmail.com
KOORDYNATORKA APOSTOLSTWA
S.M. S. Grażyna Powierża
ul. Płońska 20
03-683  Warszawa
tel. +48 22 679 63 43, 797 575 729
e-mail:  kontakt@u-pallotynek.pl
www.u-pallotynek.pl
CENTRUM MISYJNE
Referentka ds. Misji - S.M. Ludwika Jastrzębska SAC
ul. Wojciechowskiego 12
02-495  Warszawa
tel./fax +48 22 662 48 34
e-mail: misje.pallotynek@gmail.com
http://misjepallotynek.pl
Nr konta dla Afryki         56 1240 6218 1111 0000 4618 4036
Nr konta dla Wschodu    97 1240 6218 1111 0010 6973 6222

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
197 0.14482092857361